česky
 

zpět

Kyčerka a StatusNormal tým v jedné souhře

 

bike-park_logo.jpg

 


Vím že tento článek přichází trochu později, ale způsobila to má nádherná dovolená u Polského moře. To sem ale moc daleko od tématu.

Jelikož Kyčerka leží velice blízko Hrozenkova, kde StatusNormal jezdí  trénovat a odpočívat na zimní sezónu, bylo rozhodnuto. Zajedem se vyřádit na kolech a uděláme nějaké ty fotky.

V sobotu ráno přijíždíme do areálu. Kluci si oblékají brnění a já ji leštím skla na oběktivech. Přicházíme na 10:00 tak akorát. Na Kase vyzvedáváme permice, kluci jedou lanem nahoru a já vyrážím směrem nahoru po trati jak je mým zvykem. Pro lepší  souhru se sjezdovou tratí jak říkám.

mapa-kycerka06_1_.jpg

 

 

Vybírám červenou trasu jelikož černá je teprve ve výstavbě. Tať se různě kroutí, je na ní hodně povedených klopenek ale na můj vkus velice málo technických a obtížných pasáži jako dvojáky, přezcesťáky a jak sem již zmínil tak pro mne velice oblíbené kořenové pasáže v lesích. Postupem času cca 2 h se dostávám na horní stanici kotvy, kde mne uchvátil velice nádherný výhled na místní krajinu.

 

mapa-s-popisky-bike-park.jpg

 

Cestou dolů kluci jezdí po rozestavěné černé trati kde je fotím na lavicích.

Po příchodu na spodní stanici lanovky si dáváme výborné občerstvení v místní restaraci za výtečné ceny a následně probíráme celkový dojem z areálu. Všichni bikeři se shodli že Kyčerka je výborné středisko pro vyřádění se a trénink v posouvání hranic a zlepšování techniky jízdy na kole.

Areál také doporučuji pro rodiny s dětmi, které nejen na kole zažijí spousty zážitků.

Fotky z této akce naleznete ve fotogalerii :)

 

Petr Slavíček Milerski

 

 

s p o n z o r e d  b y :


 

p a r t n e r s :

 

 

 


logo_barevne.jpg

 

 

 

 

 

s p o n z o r e d  b y :


 

p a r t n e r s :

 

 

 


logo_barevne.jpg

 

 

 

 

 

s p o n z o r e d  b y :


 

p a r t n e r s :

 

 

 


logo_barevne.jpg

 

 

 

 

 

 

  © PS Media s.r.o.  -  powered by redakce-online.cz